הזדקנות הפנים   

  הזדקנות הפנים מתבטאת בשינוים רבים לאורך השניםץ אנו רואים שינויים בעור, שינויים בשומן התת עורי ושינויים רבים במבנה העצם. 

  הזדקנות העור - אפשר לחלק להזקנות פנימית גנטית והזדקנות הנגרמת מגורמים חיצוניים כגון חשיפה לשמש ועישון. הזדקנות העור מתבטאת בשינויי צבע והופעת כתמים, קמטים ושטח עור לא חלק, רפיון העור ונימים. כאשר מסתכלים על מבנה הפנים גם נראים שינויים רבים, שינויי איזון בין השליש העליון והמרכזי של הפנים, כאשר חלק הפנים העליון העליון מתארך והחלק התחון מתקצר. בנוסף אנו רואים גם איבוד מנפח הפנים ואיבוד נפח נמצא גם בעור שנעשה דק יותר גם בשומן שהולך לאיבוד בעיקר ממרכז הפנים וגם בעצם.

  הזדקנות השומן התת עורי - מאבד מהנפל שלו לאורך השנים. אנו רואים שקעים רבים על פני שטח העור הנוצרים בגלל איבוד השומן. בנוסף לאיבוד השומן יש גם שינוי במיקןם השומן התת עורי והוא יורד כלפי מטה בגלל כח המשיכה. לאורך השנים אנו רואים איבוד נפח ושקעים באזור קדמת המצח ובצידיו, שקעים בלחיים ואיבוד נפח לאורך קו הלחי, שקעים בין האף לפה, שקעים לצמידי הפה (קו המריונט), וגם איבוד נפח בצידי הלחי מהאוזן ומטה. 

  הזדקנות העצם - שינויי העצם עם הגיל מאוד משפיעים על מבנה הפנים וגם הם גורמים להחמרה בצניחת הרקמות הרכות (העור ורקמת השומן). לאורך השנים הגורמים העקריים המשפיעים על מראה זקן הינם רפיון הרקמה, איבוד הנפח, כיווץ השרירים בפנים וכח המשיכה. לכל אחת מהבעיות הללו טיפול מיוחד. 

   הזדקנות הפנים - אנטומיה

  לסיכום. עם ההתבגרות אנו רואים שינויים רבים הן ברקמת העור, הן ברקמת השומן והן ברקמת העצם. 

  היום אנו מסוגלים לתקן את השינויים הללו בעזרת הזרקות של חומרי מילוי על בסיס חומצה היאלרונית או בשילוב עם חוטים, מכשור מתקדם וטכנולוגיות רבות חדשות שתמצאו אצלנו ברשימת הטיפולים. 

  מתוך סיווג: מה מפריע בנושא אסתטיקה
  גלו אילו טיפולים אנשים כמותכם קיבלו..

  אני
  בטווח הגילאים


  חשוב לנו להתקשר כשנח לך, לדבר על מה שמפריע לך ולתת את הייעוץ והטיפול המתאימים ביותר

  רוצים להשאיר דוא"ל במקום?