הזרקת חומרי מילוי  עם הגיל חלים שנויים בעור ובמבנה הפנים. יש איבוד נפח בשומן התת עורי וברקמת העצם שתומכת ברקמות הרכות. איבוד נפח זה עם "צניחת עור הפנים" הינם אחד מהסממנים העיקריים של ההזדקנות. 

  איבוד נפח זה ניתן לתקון על ידי הזרקת חומרי מילוי.  לאור ההתפתחויות הטכנולוגיות האדירות בשנים האחרונות חל גם שיפור גדול מאוד בתחום של חומרי המילוי והם הפכו להיות לטפולים בטוחים יותר ויעילים יותר. הזרקת חומרי מילוי הפכה להיות אחד הטיפולים הלא פולשניים השכיחים ביותר.

  ניתן להשתמש ב"חומרי מילוי" למילוי שקעים בלחיים ובמרכז הפנים, ברקות, בין הגבות, בקפל הנזולביאלי, לצידי הפה, בקו הלסת, בסנטר ועוד ועוד.

  טפול בחומר מלוי לשפתיים יכול להעשות  הן לתיקון נזקי גיל עקב ירידת נפח השפה כדי לתת מראה צעיר יותר והן  כדי לשפר את צורת השפתיים ולתת להן מראה יפה יותר.

  חומרי המילוי היותר מקובלים בעולם כיום הינם על בסיס של חומצה היאלורונית.  אלו חומרי מלוי המתפרקים בגוף (bio-degradable) . הם עברו שפור גדול בעשור האחרון ובדרך כלל הפרוק קורה רק לאחר 10 חודשים עד  18 חודשים. יתרונם הגדול הינו בכך שאם מתעוררת אלרגיה או תגובה לא רצויה החומר מתפרק בהדרגה ומסולק בשלמותו מהגוף.  בנוסף חומרי מלוי על בסיס חומצה היאלורונית ניתנים לפרוק על ידי הזרקת אנזים המפרק חומצה היאלויורונית.

  חומרי מילוי חומצה היאלורונית לפני אחרי Hyaluronic Acid Dermal Fillers

   

  מתוך סיווג: טיפולים בנושא אסתטיקה
  גלו אילו טיפולים אנשים כמותכם קיבלו..

  אני
  בטווח הגילאים


  חשוב לנו להתקשר כשנח לך, לדבר על מה שמפריע לך ולתת את הייעוץ והטיפול המתאימים ביותר

  רוצים להשאיר דוא"ל במקום?