גלי רדיו פרקציונליים  טפול בגלי רדיו גורם לחמום עמוק של הרקמה, לפרוק קולגן ויצירה חדשה שלו. הטפול אף גורם לכווץ רקמתי. בטיפול על ידי גלי רדיו פרקציונליים אנרגית גלי הרדיו מועברת באופן פרקציונלי לעור כלומר רק חלק ממנו נפגע.

  כאשר האנרגיה עוברת את האפידרמיס (שכבת העור העליונה) היא מגיעה לדרמיס.  בדרמיס נוצר חימום נפחי – (וולומטרי ) של הרקמה הגורם להצערה כללית, מיצוק והרמה הדרגתית של הרקמה.

  חימום רחב של הדרמיס (שכבת העור השניה) גורם לייצור מחודש של קולגן ורקמת חיבור בעור וכך להתחדשות העור, הצערת עור, כיווץ הרקמה, הרמת העור, שיפור בקימטוטים, שיפור בצלקות אקנה ובאקנה, בסימני מתיחה, ריפיון ועוד.

  בעקבות הטפול יש בדרך כלל אודם קל לכמה שעות.  האודם יכול להימשך עד 48 שעות.  אין צורך להישאר בבית לאחר הטיפול. לעיתים יש אף נקודות מודלקות קטנות שמתקלפות תוך כ 3-5 ימים.   תופעות אלו תלויות בעוצמת הטיפול, בסוג העור ובתגובה האישית שלו לטיפול.  לאחר הטיפול ניתן לשים איפור ולהמשיך בפעילות הרגילה (אין צורך בחופש).

  התוצאות של טפולים אלו מעולות. אין סיכונים ואין צורך להישאר בבית לאחר הטיפול.  טיפול זה הינו אחד מהפופולריים ביותר בין המטופלים.

  ניתן לבצע טיפול זה גם באנשים עם עור כהה.

  בתמונה - איך עובדת הטכנולוגיה

  fractional Radiofrequency principle

  מתוך סיווג: טיפולים בנושא אסתטיקה
  גלו אילו טיפולים אנשים כמותכם קיבלו..

  אני
  בטווח הגילאים


  חשוב לנו להתקשר כשנח לך, לדבר על מה שמפריע לך ולתת את הייעוץ והטיפול המתאימים ביותר

  רוצים להשאיר דוא"ל במקום?